Düsseldorf a ProWein

Naštěstí jsem v biorytmech spíš skřivan, tak mi vstávání na východ slunce nedělá problém. Zvlášť když dorazím za prací do místa, kde jsem poprvé. Navíc brzy ráno jsou města prázdná a to mě na fotkách baví. Odpoledne pak prezentace veletrhu ProWein