Sahara – voda z pekla

Sahara je plná vody, problém je, že je hluboko a většinou vařící. A takovou vodou se vegetace zalévat nedá. Tohle je ochlazovací stanice, kde  voda z podzemí vyvěrá na vrchol budovy a protéká systémem přepážek, a pozemních labyrintů aby se ochladila. Pak teprve teče do polí. Nicméně místním mužům slouží jako perfektní koupelna 🙂 Mimochodem, když jsem lezl nahoru do patra vařící budovy, měl jsem po dlouhé době strach.