Muzika!!! Divím se, že mi uši ještě fungují po té, co si vzpomenu na čas strávený před podiem u obřích reproduktorů, nejrůznějších domácích a světových kapel. Po dlouhé pauze, jsem se vrhnul opět do „šumu svistu“ a bylo to parádní…